دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
جمعه, 30 اردیبهشت,1401

سلوک پرهیزگاران
  تقوا، ملکه و حالتیست نفسانی که در هر کس پدید گردد وی را از آن چه که در نظر عقل و شرع و منطق صحیح نادرست آید باز می‌دارد.    ادامه »
پله پله تا وصال
 ايشان وقتي فروش خوبي داشتند مشتري‌ها را به مغازه‌ي ديگري مي‌فرستادند و مي‌گفتند من امروز كاسبي‌ام را كرده‌ام، آن‌ها فروش نداشته‌اند. پدر استاد با صداقت، امانت و ايمان فوق العاده‌اش، اعتماد همه‌ي بازار را برانگيخته بودند.    ادامه »
کورالین چشم حقیقت بین کودکان را می رباید
 مشكل صهيونيسم كورالين هاي جهان امروزاست. كنار نيامدن كودكان، با زنان فمنيستي امروز، كودكاني كه نيازمند نوازش هاي مادرانه بوده، خواهان مادراني هستند كه به صحبت ها و خواسته هاي كودكانه شان گوش فرا دهند.    ادامه »
سینما و رسانه در نگاه فرهیختگان
مصاحبه آقای علم الهدی امام جمعه ی محترم مردم مشهد مصاحبه گر: اکرم نصیری آیت الله سید احمد علم الهدی فرزند مرحوم آیت الله حاج سید علی علم الهدی (آل شهید) از نسل مرحوم سید مهدی شهید می باشند. تحصیلات حوزوی را در سال 1388 در حوزه مشهد در محضراساتیدی چون مرحوم ادیب نیشابوری آیات بزرگوار حاج سید احمد مدرس یزدی، مرحوم حاج شیخ مرتضی شاهرودی، مشکینی و مرحوم فیض گنابادی، مرحوم آیت الله العظمی میلانی (ره)، حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ حسین وحیدی خراسانی و حضرت آیت الله العظمی حاج آقای فلسفی و استاد مرحو...    ادامه »
قوّاميت مردان
اسلام وقتي حق رهبري را در داخل خانواده، به مرد اعطا مي كند، وضعي را كه بر مبناي فطرت انسان ها رايج بوده، مي پذيرد و بر آن تأكيد مي كند. بنابراين اسلام آن را ابداع نكرده بلكه آن را پذيرفته است.    ادامه »
نگرش اسلام به خشونت علیه زنان

شعار اسلام در روابط اجتماعی و خانوادگی مسلمانان، جاذبه و رحمت در حد امکان و دافعه در حد اضطرار است.

   ادامه »
حجاب در ادیان و ملل
«آزادی زنان برای ما افزایش درآمد، سیگار ویژه ی زنان، حق انتخاب برای تنهایی، تشکیل خانواده ی یک نفری، ایجاد مراکز بحران تجاوز، عشق آزاد و زنان متخصص بیماری های زنان را به ارمغان آورده است؛ ولیکن در ازای آن چیزی را به غارت برده که خوشبختی بسیاری از زنان در گروه آن است و آن وجود همسر و خانواده است.    ادامه »
صفحه 5 از 5ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  بعدی   انتها   
Escort